referát o hilary

12. listopadu 2006 v 15:13 | markéta |  o hilary
Hilary se narodila 28.9 1987 v USA v Houston.
Hilary je zpěvačka ,ale také Herečka. Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu. Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.
# Její sestra Haylie hrála ve většině filmů jako Hilary malé role, podílela se na scénáři Lizzie McGuire a také zpívá!
# Vlastní dohromady se ségrou 4 psy!
# Dělala 3 zkoušky na řidičák!
# Skupinu se kterou zpívá se seznámila přes internet!
# Její nejoblíbenější písničky na albu od Britney jsou "Overprotected" a "I Love Rock 'N'
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 snopyk snopyk | 30. září 2007 v 20:32 | Reagovat

díky ke získani referatu tato stranka je nej

2 corni corni | E-mail | 29. února 2008 v 9:06 | Reagovat

ahoj moc díky za referát nebýt tvého blobu hledala bych zajímavosti eště další dva dny mooooooooc dík.MÁŠ SUPER BLOG!

;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama